ATELIÉR NA KOLEČKÁCH

Co je to "Ateliér na kolečkách"? To je kreativní zábava, která za vámi přijede kamkoli. Ateliér na kolečkách zajišťuje různé tvořivé dílny na jarmarcích, festivalech, hudebních a divadelních produkcích, ale i ve školkách a školách či na rodinných oslavách. A že tvoření není jen pro děti je důkazem to, že si můžete zpestřit i firemní akci, třeba workshopem na míru.

Tvořivá DÍLNA PRO DĚTI zabaví například vybarvováním malířských pláten (předkreslené autorské motivy i na přání) nebo třeba dotvářením textilních figurek, vlaječek a podobně.

Dekorativní BODYPAINTING a hlavně malování na obličej (ruce) zbožňují snad všechny děti. Design by ARTeliér ozvláštní nejen oslavu, ale i libovolnou akci. 

Workshop UPCYKLACE ukáže, co lze vyrobit z nenošeného trička, košile či kalhot. Dle hesla "nový život starým věcem" tvoříme i z jiného materiálu. Upcyklace je velmi kreativní záležitost.

Intenzivní kurz JAK (LÉPE) KRESLIT všem dokáže, že v každém je umělec. Za pár hodin si účastníci odnesou vlastnoručně nakreslený obraz a osvojí si jak probudit svou pravou mozkovou hemisféru, aby jim to co nejlépe kreslilo. Zlepšení zaručeno.

RELAXAČNÍ VÝTVARKA s prvky arteterapie všem pomůže se odreagovat kreativně. Podtitul "meditace na papíře" je asi všeříkající.

 

Pro MŠ, ZŠ a ŠD

Ateliér na kolečkách si můžete pozvat i do své školky či školy a dětem tak ještě více zpříjemnit výuku. Výtvarné činnosti jsou vždy přizpůsobeny věku dětí.  

 

Pro dětské skupiny, příměstské a pobytové tábory

Ateliér na kolečkách přijede i k vám a připraví zpestření pro vaši táborou hru nebo s dětmi vyrobí hromadu dárků pro rodiče. Tvořit nemusíme jen u stolu, ale můžeme poznávat přírodu očima výtvarníka a tvořit v terénu.

 

Rodinné oslavy

Ateliér na kolečkách vám zajistí klid na odpolední kávičku a zabaví děti u prima tvoření. Je libo vlastní pomalované tričko, opravdový obraz na malířském plátně či vlastnoručně vyrobený mazlík? Nebo dáte přednost drobným výtvarným hrám?

Tvořit se nemusí bát ani dospělí, mohou se bez ostychu přidat k dětem nebo je možné připravit různé workshopy.

 

Pro firmy

Ateliér na kolečkách pro vás může připravit jak výtvarný či tvořivý workshop, tak celý kreativní program, třeba pro teambuildingový víkend. 

 

Projekt Webovky.cz bude 1.11.2023 ukončen. Více informací zde.